updated 6:35 AM CEST, Apr 1, 2017

EL MÉS DESTACAT de les categories masculines (18 i 19 febrer)

Repassem els partits més destacats dels equips catalans en categoria masculina. El Barça B de Divisió de Plata és líder destacat després de derrotar el seu perseguidor, i aquesta setmana juga al camp del cinquè. A la Lliga Catalana destaca La Roca B - La Garriga.

Divisió d'Honor Plata masculina

El F.C. Barcelona B continua intractable i després de superar el segon classificat domina la classificació amb 4 punts d'avantatge i un partit menys jugat.
Aquest cap de setmana juga a la pista del Villa de Aranda de Duero, el cinquè classificat, el dissabte a les 20:30 hores.

Primera Estatal

Consulta la prèvia completa de la 1a Estatal clicant aquí

Segueix l'actualitat de la 1a Estatal a CATHANDBOL i comenta via twitter a #1aestatal

Lliga Catalana Masculina

El Banyoles va perdre a La Garriga i ha deixat el liderat en mans del Granollers C, equip que no sembla tenir possibilitats de pujar perquè el seu B està a la categoria de sobre.
La Roca B (3r)- La Garriga (4t), dissabte a les 20:30
Sant Quirze (5è)- Poble Nou (8è), diumenge a les 12:30 hores

Segueix l'actualitat de la Lliga Catalana a CATHANDBOL i comenta via twitter a #lligacatalana

Ja s'acosten els talls a la resta de categories

A la resta de categories catalanes ja només queden dues jornades per acabar la primera fase i fer el tall entre equips que disputaran fase d'ascens i fase de descens.

1a Catalana Masculina

Al grup A
Sant Esteve Palautordera (2n)- Salle Bonanova (1r), 18 hores
Al grup B
Cornellà (5è)- Terrassa (3r), 19 hores

Segueix l'actualitat de la 1a Catalana a CATHANDBOL i comenta via twitter a #1acath

2a Catalana Masculina

Al grup A:
Banyoles B (7è)- Salle Bonanova (6è), diumenge 12:30 hores
Al grup B:
Molins B (2n)- Sant Cugat B (4t), dissabte 20:45 hores

Segueix l'actualitat de la 1a Catalana a CATHANDBOL i comenta via twitter a #2acath

3a Catalana Preferent

Al grup A: Terrassa (6è) - Rubí (3r), 19 hores
Al grup B: Claret (5è) - Vic (3r), 13:30 hores

Segueix l'actualitat de la 3a Preferent a CATHANDBOL i comenta via twitter a #3aPreferent

3a Catalana

Al grup A: Igualada (1r)- Agramunt (3r), diumenge a les 13 hores
Al grup B: BCN Sants (1r)- Aula (4t), 17:30 hores
Al grup D: OAR Gràcia C- El Papiol (2n), diumenge a les 12:15

Segueix l'actualitat de la 3a Preferent a CATHANDBOL i comenta via twitter a #3acath

Entrevistes