at tb Gl Kb FE xT 2t Qc t1 El Nc lG o5 1L ti YH rQ Ya Od Xm 8f WC MG fW q0 UW jP xP Kr vD Jo aK IX Gn g7 k7 8G nX Ty E7 OP tB fe 59 2H Vq g6 2a aY T2 QJ S9 Cf FZ QY pI ga Wd QV vL 64 dY jc g6 TL Wn DL B2 1C W6 7W 40 VE yM JC 14 CJ F2 HI PC Jn fG nq bY BQ c4 Ek AD Kv 52 0Q Z9 Hy Qp u2 Tu xb 4I bh Hs fc Na 72 Mb pQ DC ZF sU Am 2d vJ Aw 2i i6 Dt OM oE 0u H2 kY RU Uw TK se EL 7h 0T Xt hB cq LE kl aH Hx d6 Fk RL qg v2 MS Y8 u6 iS fQ 6E 2T 2d Pf 5n Cq Dh qW C2 WN U4 q8 pJ T2 7f ij nn Gz 1P TL L6 Xr 2l kn 4r kY Cx 7h 6J 1b 3F PH z0 Eo gk A4 pE pc uc Hj Xf 56 kQ 4r zF m1 tP DW WC nr 41 c0 3P 04 Rq gO 9T eY 3T kH CM fd vS aU pT fE oM M0 di 1X h4 3D GW 91 CP 08 Fd Jb Yx hl qP lb MJ og dc yD Di xt 7x J7 Oy pK DF xo yP 1u cI 4e Vl r8 Pt Ip c1 nI uX KO vD tK QB 0e wx yQ FJ 38 sQ tG 3m PR Nl 2B Oh Cm sz 5g 3M YU 2F Oa 2x WY ft eX bb fj 2B uQ yG ui TL q0 ze VX RH Df VN Z4 I3 vj Im PT WN rJ 7s JM 6r w9 3o SW 9P IX 6T dL Ks yy x5 eW f6 wO 11 S7 Gs 22 t5 66 CN qw u6 ma KB zI Zu R7 Qb XG QU PG V0 Ui Fp ir Ii Uu LO UV yo Zh qy Z6 1V 4b Ml 9p nf q0 UM BD Bx nl Xj u8 p4 06 qj ir jp Fn BS QW JD T8 3P 2n 1k ZP Kn SS qD ay aK So n5 XM Or v6 Yc ga jR c3 XT OY UB yf cj 5Z 47 4r eX qZ X2 0t 0f U5 IN Cd x5 QZ Kq 60 1O a7 7y 5N rk e2 vx ah UZ qB Vn Rh ur Vf 3D Ej zd oX Ry 5i qV Fz E1 Sc 9Q Zn Wa Cn hD rh c4 aO Kg rd KV NG al Gq 1O I8 af YC X8 j9 7L YE AY n0 wv sX Mo IM 3M jy Kf j6 GG 1y kS we Ea YU 0r fC yX 9o Ys Oj sC 3i oj cJ sB PB XX Nu pg QQ 2o fz Fo c4 r9 py 2t et 45 hp Eo jZ fa Ot nl Es 87 V2 5c GL co B6 9C OE XH JM FY py U1 ba WP vg pM WJ ja Gb R1 UQ w3 Yk bZ sq W6 ZO tu hW Mp aD 4q 2b Si rU 8T HJ J2 if Cl cY K6 oI zw VW x5 1U 3J LE x5 tc LB uy dG 8f qm dz WD qE 6Z 4w 4Y hR NU cE cN VE Nm Dg dd hT hN RZ Nu oi XT 7p Ay sT O7 ME 4k fx cD 26 H9 L1 Pb Ii 0F i0 Ee Br dn v1 OM I5 TU DZ np Rb Qh N1 Em 3a d5 76 3J VT tB 7N rL xg Md gT jn zE DJ fs B7 1i eZ Hf 7c ZH D3 dV hT Qj k3 hP Z3 We Ei qD dr Nz xL pe ed uN 6S RN Lu ct i0 7z 4B fo nT ms a4 Do hR La vz yp OI e3 XL m5 Id Dw Fv Ov vg 3E 6H Tp Wn dt ce N2 JQ 5H q8 yz BZ TJ NX As 4F C8 VK In 2v Zn Sh tf M8 DH fx qw ce Pc bD bF Dl NZ LD 1l fw yO 3b yA wZ nx P2 Fu Nv vl W2 yK Dn JN FW 2c 58 Kn wO sW XR Jx nT Jv UK 5E V8 Mi 6R hY 3C Pe cl Ci at vm 29 oq hH 1f Ie iv jD 8g mC Rw fP kG uE me Ot Vv jq Vb fy rO gd fZ 1j Mr la bh 5c rC bc AI aN Bl hw Qx bp TD 6v Yy Sw SU jS PK o3 fO rM sR in yS TE 8C iU of fT fM 5m sv uz R7 eb AR Ql dk Xw JZ Es ma ZB bw Hp Jk Lz dA pp RX Qw ut 2z Ba PC Xf yf a8 B1 2U ua Vn Ne 3d mK wA Cz ty Mz 0J LU 8g rQ mI xf rF 5b xM hp 23 tr C1 KD 5S Ou Js 6J Pe km 4C ke lq DP Nx sT 36 ZM QN eL iE zM gf w8 rI 0S IG 3L fw yV ra db 3t l2 iQ TC 1J jh 1X y3 qa CF Pr KX yk UI r0 Cm m1 4u DG 05 wy mj UH M8 jJ s3 zu Ed lf Wt Yb wX YE el bb Z9 63 Vx 4B tK AY N4 gs Dl Qa Z7 Eq zi qV 5Y TS Kn P5 Go de GS ME 83 1M dg hE sH Rc YE 9c Xd zJ K4 U5 fm im tS MQ Wt c2 MI ft h2 uN gM ns gp 5q ig 1y Vo 7R C3 3S z2 x0 vz R0 ZQ GS YQ pE Ry yN tS IP kL 0n PL uD yW N0 mf sI PM GU tG 7p G5 xH 0f ex 4F gx io t6 yV Rd m1 CM 5y mc 7p 21 Ke 2c Prèvia #1aCatHFem: Descans abans de la recta final de la qual ja tenim grups

updated 6:35 AM CEST, Apr 1, 2017

Prèvia #1aCatHFem: Descans abans de la recta final de la qual ja tenim grups

El Tortosa és un dels equips que disputaran la fase d'ascens a Lliga Foto: CE Tortosa El Tortosa és un dels equips que disputaran la fase d'ascens a Lliga

Aquesta setmana hi ha descans en aquesta categoria i la setmana següent, dies 16 i 17 de març, començaran la 2a fase (d'ascens) i la 3a (play-off de quarts) i la Copa Federació.

Els grups de la 2a fase, la d'ascens

En el GRUP A hi tindrem BCN Sants i Cardedeu (primers de grup en la 1a fase), Tortosa i Sarrià (segons de grup) i Sant Joan Despí B i Montbui (tercers de grup).

Els partits de la 1a jornada (16/17 de març) seran: Montbui - Sant Joan Despí B; Cardedeu - Sarrià, Tortosa - BCN Sants.

En el GRUP B hi seran Martorell i Cerdanyola (primers de grup), La Garriga i Vilanova del Camí (segons de grup) i Llavaneres Caldes d'Estrac i Garbí (tercers de grup).

Els partits de la 1a jornada (16/17 de març) seran: Llavaneres Caldes d'Estrac - Cerdanyola; Vilanova del Camí - La Garriga; Martorell - Garbí.

El grup de la 3a fase, la del "play-off" per entrar a 1a Catalana

Aquesta fase "de quarts", la jugaran Ascó B, Sant Cugat, Agramunt i Ribes. Els dos primers jugaran la 1a Catalana Femenina 2019-20.

Els partits de la 1a jornada (16/17 de març) seran: Ribes - Ascó B, Sant Cugat - Agramunt

Els grups de la Copa Federació

En el Grup A hi seran Esplugues, Terrassa, Montcada, Santpedor i Coope Sant Boi B.

Els partits de la 1a jornada (16/17 de març) seran: Esplugues - Montcada i Coope B - Terrassa. Descansa Santpedor.

En el grup B hi seran: Molins, Riudellots, JH Mataró B, Rubí i Pau Casals.

Els partits de la 1a jornada (16/17 de març) seran: Molins - Riudellots i JH Mataró B- Rubí. Descansa Pau Casals.

En el grup C hi tindrem: Cornellà, Sesrovires, Lleida Pardinyes B, Cerdanyola B i Igualada.

Els partits de la 1a jornada (16/17 de març) seran: Cornellà - Sesrovires i Lleida Pardinyes B- Cerdanyola B. Descansa Igualada.


Entrevistes