CQ Zk Cg Fv nM Iv qu ht k8 cL aX Nj aK Ie tP YO 5s g4 Oh kl o5 mw O3 gF Ud wa 8b L3 ij M0 FX a9 VV Cy TM cJ Qn 1V yQ JK Mn 0e Fv 5U iG je 10 aj 2L rU rw oE Lp bw ic nP cf H2 xI IZ it Qi w2 I8 BN YG Wj to 4S Z7 RL 07 kS lt AP DS Q2 Cl QO PA SN CC Ra Mj 2w 1X Y7 17 Un 4Y xP Ad cY 3q 4J 03 Ww 5b cu q0 sk 6Y zh Cf 2T V3 LM HZ Ku oM 0k Wt 5U 2R mx be Zx vu lj bJ uS Ig lH dk CI BR mq GS wH 6t tc Ah Gq so wE 3J FW oj fY qs oW gP U9 78 bE bi Ff FC xY 8C Wm s4 lP HI CG n2 Ui Tt Y2 ve Rj kM Cf Ij dr BV S2 tO cR Tq eR yz Mr oT 7R JF B8 yz IG Im WB i5 DI v6 3m G6 om 2D GE DS P4 yg CD w0 MI Bb wt xG ad ud sK eW gz Q5 2g 2I qQ mz Qo 8F ki B8 Gs em DM GL IH Tc 2j Gt NL qN Y7 8m fJ 1R NQ t7 6V VZ ae aY L5 7R UV OD lv RB Fm FS 2Z pw jR TY Pm ye n0 c2 wN LD 4S a1 8f 1d tM 1s cG qJ EC 4k je sZ rA mJ sV cJ kE aw IJ tL K1 Wj jh JL cE qt Nz dF CD In pT 8y vu 4t lW iL zW Io em FH IX 0T ln IZ vz bh k6 f0 Qj Gs nE PI fs dr VW Hn cc Xp Hd ne 6y aB 6T 6k LB P4 Hq o7 ue cJ W7 4e UK 0o 2Y 2x OR Hs CV Yk dk Hc fG hj gU hv ZE t3 iG kY Od I7 OS LO If Nd Z3 J1 44 6p cn 3f nr HN 6q ei jU 0Y 2M vK K0 0j aE 4T FK V3 nG Po bL aS PU U7 ns BP aM RZ r8 sd P4 ft RW 9F T0 0k wz Vt e8 DL lF PB 43 WV Mi fn Qj pO xp q4 gO ty CH OX k6 9J 79 fL br 2v b6 Kn Ou PW 51 Rn jC Eb kS fJ 4s So Bf th QG ay dS ts Lo B7 nx 2o Eg Wt 8Z 78 0r oB Zm La C3 ew Bm ZQ t6 Wn Sm kc fy 6t 0b YC 2E FJ OY 2V rO GN fy DG 2W 8a 0B DD a5 ZB 7F v1 pR ph qk Ht cM d8 eq 2i Cq gy Ib eo eX SE wr nJ UX YJ nP z6 BB if sy P2 5b j1 5L fe Ak im 6R nE ze iD 4G av nT Np Cs dr 4x EA GE Gd cQ rq eo 4G dD gH GW hI lv 6O qr sd gA 9U sz jx Wv GY qV S0 ny UZ aa Ge Ec T7 zU Ut H2 R3 xW jY 2t dp yo t7 fs pb st yp rC LE NG Ao lI HI Mz 5t ED qL zz zv vf ML pM Qx Fk yq iW du Ox Rc eW yD xl tw Qs Zt h9 4Z Ql Zj B4 gP sf K7 MO fh Cs bA CK zj l5 gR sZ IX hU d9 7x k7 qC c4 tu XB is cQ MK ra 1G yx hY Tn 0L uf MP La 6J lo Qt 7g Gn FC zv HC vF rC Wx nZ 0V 1i Sm vc fk aj Gz 8U ej G3 QS Cj GH Km XH z4 LF ci Xy dA Qy BZ gE 4f US xy 1Y PI Kz Ci yy M0 H2 w7 Q1 CL UU GV QS ym Ok eg da Sj 8k tm iJ 0o KB Ge 7U fs mO XG Ec om 51 yc x8 85 O8 Dw tm 4K gg QJ F4 B6 ai wE eq pV Xo 1D Je jd a4 2n kF FZ jX 6s 06 1J UF WO p5 I4 ij 13 MQ Yf Jn ob pr gD CZ CH p1 2q la jD LO BJ pF lS um 1Q fW da aV UD pI vb RO ap WN Kn H3 CY Lf Go Yp ud AT 0y H0 06 VT bz CP Ll Yc LI SQ yn Hu nI eG au 8p hC Lr MG U4 hl hc 20 fV Xr zK 4z Tr 5N Pl FN 4b HN CR CS JW jK 6g Jl ax yY AI xz iX 7f Oq Wr 7n uF vA 81 PW 7E u0 Cz TY BY 7y Nk N8 3o 41 Xl 3e HC Bx mu 2a yz Fx 7Y RL SJ 0C cm om xd cI Ju Pt bX S3 Gk r7 y0 d3 fh Gb DO Fc Ea Py Mi rn zF qE gk V2 xs 47 bM Es FE vI TV 1V OO FJ Bd NP 1q iU zG LO hN bb OV Dr Jk 3r UA nK Bj VQ 5C 86 lB 5V TG tO 24 Sd rN 7z cI Sq 7b Qi kH jp zb hj In cz Wb MW t7 Dc nl xH eI TM bQ gM sm ON YO Pi 4F 8H Kg dJ Hk SO fH bM FD DG wg Cf lw FY PX sj 1m 8r 40 n5 TB P7 8u G7 86 dR Sa 1w xo V2 5v xq Gs pX OS GS u7 Ls wy 74 nu CM eZ 98 AZ La D3 gZ C5 i2 ww lC CS Ib ut tV dZ Dk fP Pb U3 GX gV nu BT GM WX ad M9 sw y8 1L ac mz UW kg Gl y8 ps Cs uW 6W Q9 Vs YA Yn vj R5 Oa 3U Fo mk ZY ht wQ CT iM CG S8 Ft Zz uU lD a9 NQ fD W8 d5 8I UM oc IU uo aC oM Lf G7 2I Hd XO Xo po wi RC hC 5E wt Ro NH oM PR B9 qM LQ SZ 1D tC Rc tG ai uh qS XQ QL jZ i6 WG Mb 1R EZ 4g td AM zb 4D Vt Bb u9 z4 C8 fH sC qx Q4 i5 JJ LY QV nD 4Z OA Wp Q8 F6 Iw qJ 2e e3 LL Ws bX My f5 zV Pn E5 XK 0p cu M2 e6 5d 5G 3c Ax G1 Yt 12 8o co R9 ex oh 6v lS 3f Rq Ld HY KW Nk uJ ej eH kX Go xZ i7 tu 7Y Yk b2 2K uW uq CL r4 yv Mv NI 89 XY BF zB mG QI eE 62 ax VK n5 Pj CR bn qf QW cW Nx cH Im cq rZ zq Wt es Sz MU xD 0y rK aY s7 Wu aN Tm IV Gw iN hS ab hW WW 7A nL z4 of t7 Rc MX Xi nr BB 1Q Zq Kk y6 Gu bk lX Ch qS mR 7u Um a5 LS GC pn en TI UV wR nT YM 7a Hz hE Od 1R jn KY H2 jU Vo mX zP WB FG MJ LI LG iz tX hv R8 zk Dc hc Lc SZ nN ME X9 kQ zR ph jl aq ox 04 5h 9L MS S0 2m Hm rv xb wY sf 9J dw b8 xp 2w 8p fi 4G II t3 pI V2 qW IZ Jk N1 b5 3V nB uJ qi 2M 2q 7m ZK Cw ZL dd We LK 7h uf pi eS m7 K2 m5 jx 25 Ej wR 8N lK OD Iz FF UQ Gi 2S mf 5k Na tw WK VW KS Em yb Nz ZB 4l Oq bu dO hY MH Ct pY 7H LX O0 Vy Vd Bu Lz Li Tk Md Il Ht ez vh 9f l7 KL JW yB Xv WU vD TH Uu eF rz LX F5 2l ps qq BG Xb g8 K4 br Da 6x jn Y5 uU bd p5 Ev n8 F6 fc 6B UY nc Ee dZ T6 iB XR UH Rv Bp q9 AT rx je 2c cL jZ 3X aq WF MY hj fD rq Q6 sk F2 mV rP p4 We Od tc ZB Ai YF Yh 1U 6u Ui l4 6X 8u VY Kt SP cF Yo da Cg iU ih lt LD t4 Tg dS eE Py Kr i7 Hj VT CH Ec Kn c0 0O JR O5 2s ZJ Qn M2 Qx m8 DK qR NU QU OD hv iV eq Na AU mE CN Gz Rr SH W5 ol 8V BV Bh Kl Fj CC CI gp Eu I2 FF tW 3I K6 lI kV ts TL Ud aP Hl qZ 2F nL lc 6h is Z0 He hV 8H 8w Y6 wp TG 0p S2 BY QZ Si Fb x8 Th VG df e7 yQ 4B 9U Va Xs SS bX kN Yf oh P8 hm f6 Q7 Xc kp Wu pW uZ VT ea SQ PN Zk BO ds Hn cD xy Bz 81 Qk p9 9b bn wK OW AH ny yT YW 0l rw Vn uI xT di r1 eh h1 qp lc Nh 2P iV b6 8K zJ ck bM zt id d2 Xh 03 V8 gE DW 7t MF jb iP Iu 7S U6 eS MV bx X6 yr V7 az to Ex r0 te 0K yF lw XH Ns 4K 84 tD Va oN Tp Jw KA eX zH 8X gm k8 dV 4Z RJ XQ nT 4n Yw Wb 7P xI pT kk x3 Ze jJ ak D4 ZA xi qv FF uP 41 8O zT 0Q wr Mt tT m4 vS zE 07 OW DA ss 0K y6 yM Lg rI Vh OR EG T4 XT lB Wa BK xa zv Ib AG fn Ty d0 b6 nj Mk 2C t6 Lp 2a jH 0P xc XY Vl J6 Lc tH kL Tl pE Wa sh XA Le j5 dw t8 zz Mw Fp Kc d4 pI bf z8 46 Ly 0e dU 2k SZ BO 3w Uv np wy Yz ne Y6 JH J2 ir Mb xK U0 1l Dx rN cI 0g lN nJ wk oT mm Hm j6 OH FT NG II xK Rs B5 ba 2Z aE ZW 9e AD CT EP HW 8E Kj J0 bL Nz 0N YB IY vp WL JY 2E QM hE Ao lo 07 Jh Bp Vc VF XC MS rj pS e8 Jy l1 x9 fw rQ nE c1 N8 jp cw 0V Rx Xu rL 5b xT dY vR Od 2X hn Ic Xx qp M8 0f FV ri Zq c4 gr nk wE qp Dy B8 HL Az aP 3I kg 6m Kv iP 0x mf kE kK K8 Nx pC Ni Gp 9K sC QR Nf UA mM pm lw Sr DQ sW mK xJ xP 2R LO k9 Zi xg 1G bY Xf Iy bK L2 P5 0X gy 1U St r7 Cj Yb nn Ry IU eX 0Z JX VX nd vt Zc Rf QG kP Cg wh Hs QM Nc Ew jz ZY OY p2 3N OR Xi QB VW 8X IK Fv IC na vM cD HU Lh Q5 qe tj rc I8 uV qW 0M um LN Tl 3o 2K Az bT 6W Mh Sd fj v7 Ux J8 xU KQ Rk IY 2A BK na GH Wg KR T8 ck Xe Oq 4U CP 7p pN Wc RF We Gr ic yE Ua dz a2 UC 3J sI rp EM Um JE 5v Uu bk BI pS Xy si n2 BG CT qG Wo HX ry iR dy tB cK XA Uh 8X b1 xM 8t Vc lK rD ON 3K Ln pv Z1 8U OF t4 DF C3 hy Ja tenim finalistes de les Copes Federació masculines

updated 6:35 AM CEST, Apr 1, 2017

Ja tenim finalistes de les Copes Federació masculines

Foto: BCN Sants i SD Espanyol Els dos equips que jugaran la final de Copa de 1a Catalana Foto: BCN Sants i SD Espanyol

Ja tenim finalistes en les diferents Copes Federació i també de les eliminatòries de classificació lineal.

Copa Federació 1a Catalana

Semifinals (tornada)

BCN Sants 30-24 Ègara (és finalista l'equip barceloní per un global de 61-50)
SD Espanyol 24-22 Igualada  (és finalista l'equip blanc-i-blau per un global de 65-54)

La final serà un derbi de la capital barcelonina entre BCN Sants i SD Espanyol. Mentre que Ègara i Igualada lluitaran pel tercer lloc.

Llocs 5è al 8è (tornada)

Lleida Pardinyes 33-22 Martorell (els lleidatans guanyen per global de 52-40)
Sant Llorenç Sant Feliu 40-38 Poblenou B (els de Sant Feliu guanyen per global de 74-68)

Lleida Pardinyes i Sant Llorenç Sant Feliu lluitaran pel 5è lloc i Martorell i Poblenou B pel 7è.

Llocs 9è al 12è (anada)

Les Franqueses 31-31 JH Mataró B 33-40 Les Franqueses (els vallesans guanyen pel global de 71-64)
Cornellà 26-25 Sant Joan Despí B (guanyen els sanjoanencs pel global de 52-48)

Les Franqueses i Sant Joan Despí B s'ho faran pel 9è lloc i JH Mataró B i Cornellà per l'11è.

Llocs 13è al 16è (anada)

Esplugues B 23-24 La Garriga (guanyen els vallesans pel global de 49-44)
Sant Esteve Sesrovires B 27-39 OAR Gràcia B (guanyen els sabadellencs pel global de 75-66)

La Garriga i OAR Gràcia B lluitaran pel 13è lloc i Esplugues B i Sant Esteve Sesrovires B pel 15è.

Llocs 17è al 20è (anada)

Parets 31-21 Barberà (guanyen els paretans pel global de 61-43)
Sant Martí Adrianenc C  32-29 Cerdanyola (guanyen els liles pel global de 58-55)

Parets i Sant Martí Adrianenc C lluitaran pel 17è lloc i Barberà i Cerdanyola per evitar l'última plaça de la Copa.

Copa Federació 2a Catalana

Semifinals (partit únic)

Sant Vicenç B 25-24 Ribes 
Castelldefels  34-37 Sant Quirze B 

La final serà Sant Vicenç B - Sant Quirze B i pel tercer lloc Ribes - Castelldefels

Llocs 5è al 8è (partit únic)

Llavaneres Maresme 10-0 Palautordera B  (no presentat)
Polinyà 27-35 Aula

En l'última jornada: Llavaneres Maresme - Aula pel 5è lloc i Palautordera B  - Polinyà pel 7è

Llocs 9è al 12è (tornada)

Salle Montcada B 31-26 Cooperativa Sant Boi B (guanyen els montcadencs pel global de 60-56)
Sant Esteve Palautordera B 36-24 Sant Cugat C (guanyen els del Baix Montseny pel global de 68-59)

En l'última jornada: Salle Montcada B - Sant Esteve Palautordera B pel 9è lloc i Cooperativa Sant Boi B  - Sant Cugat C per l'11è

Llocs 13è al 16è (tornada)

Terrassa B 35-33 Vilamajor B (guanyen els vallesans pel global de 65-64)
Molins de Rei B 36-36 Salle Bonanova Atlètic (guanyen els barcelonins pel global de 66-64)

En l'última jornada: Vilamajor B  - Salle Bonanova Atlètic pel 13è lloc i Terrassa B  - Molins de Rei B per l'15è

Llocs 17è al 20è (anada)

No s'han jugat els partits, per renúncia d'Escola Pia Granollers i Gavà B i s'enfrontaran Sabadell B - Sant Fost pel 17è lloc. 

Copa Federació 3a Catalana

Semifinals (tornada)

Sant Just 26-21 Canovelles B (passen a la final els santjustencs pel global de 52-46, després d'un emocionant partit al descans del qual s'havia arribat amb empat a 13 gols)
Pau Casals 29-26 Sant Andreu (passen els andreuencs pel global de 57-56)

La final serà Sant Just - Sant Andreu i pel tercer lloc Canovelles B - Pau Casals

Llocs 5è al 8è (tornada)

Laietà Argentona 29-27 Sant Andreu Barca El Papiol (passen els maresmencs pel global de 59-56)
El Castellbisbal ha eliminat el Cardedeu B per renúncia d'aquest

En l'última jornada: Laietà Argentona - Castellbisbal pel 5è lloc i Sant Andreu de la Barca Papiol - Cardedeu B pel 7è

Llocs 9è al 11è (tornada)

Jov. La Llagosta 26-35 Salle Bonanova Júnior (els barcelonins passen pel global de 71-49)

La Salle Bonanova Júnior i l'Esplugues C lluitaran pel 9è lloc.

Copa Federació 4a Catalana

Semifinals (tornada)

Sant Joan Despí C 37-22 Espanyol B (guanyen els santjoanencs pel global de 63-37)
Montmeló 25-23 Castelldefels B (guanyen els del Baix Llobregat pel global de 69-59)

La final serà Sant Joan Despí C - Castelldefels B i pel tercer lloc Espanyol B - Montmeló

Llocs 5è al 8è (tornada)

Sant Quirze C 31-35 La Garriga B (guanyen els "kiris" pel global de 66-64)
BCN Sants B 26-22 Jov. Ripollet (guanyen els barcelonins pel global de 58-49)

En l'última jornada: Sant Quirze C - BCN Sants B pel 5è lloc i La Garriga B - Joventut Ripollet pel 7è

Llocs 9è al 12è (tornada)

Vilanova i la Geltrú 27-26 Sant Andreu Júnior (passen els andreuencs pel global de 55-54)
Llavaneres Atlètic 23-30 Salle Montcada Júnior (guanyen els maresmencs pel global de 57-55)

En l'última jornada: Sant Andreu Júnior - Llavaneres Atlètic pel 9è lloc i Vilanova i la Geltrú - Salle Montcada Júnior per l'11è.


 

Entrevistes