updated 6:35 AM CEST, Apr 1, 2017

Prèvia #4aCatH: Bons partits a La Verneda i Cardedeu

A La Verneda i Cardedeu hi ha els partits més destacats Fotos: arxiu A La Verneda i Cardedeu hi ha els partits més destacats

Tercera jornada amb bons partits que han d’anar definint els candidats als tres primers llocs de cada grup.

GRUP A

El partit de la jornada, derbi barceloní a La Verneda:
Claret (6è) - Bonanova Júnior (3r), diumenge 13 h

S’enfronten l’equip menys golejat i un dels màxims golejadors en un interessant derbi barceloní.

Aula B (5è) - Laietà Argentona (4t), diumenge 17 h

L’altre partit destacat d’aquest grup on l’equip àulic rep la visita de l’equip maresmenc que fins ara ha demostrat un alt nivell.

Sant Llorenç/Sant Feliu B (1r)- BCN Sants B (13è), diumenge 13 h

El líder sembla tenir un partit assequible.

Canovelles B (8è) - Fornells B (2n), dissabte 17:30 h

El segon classificat no ho tindrà fàcil a la pista canovellina.

Sant Climent (12è) - La Garriga B (7è), diumenge 18 h

L’equip local busca el primer triomf davant un equip nou.

Sant Joan Despí C (11è) - Vilanova (9è), dissabte 17:45 h

Partit igualat entre dos equips que es coneixen de la temporada passada a la copa.

Barberà B (14è) - Empordà Esplais (10è), dissabte 20:45 h

L’equip barberenc vol guanyar per sortir del lloc de cuer.

GRUP B

El partit de la jornada a Cardedeu:
Cardedeu B (1r) - Berga B (2n), dissabte 17:30 h

No hi ha dubte que és el partit de la jornada perquè enfronta als dos primers. Els locals amb ganes de tornar a 3a i els visitants, que debutants a 4a, han començat forts.

Vic (3r) - Castelldefels B (5è), diumenge 18:30 h

Un altre bon partit entre un dels equips que han sumat els quatre punts rebent un equip també imbatut, però que ha cedit un empat.

Sant Andreu (7è) - Joventut Ripollet (8è), dissabte 16:30 h

Partit igualat entre dos equips ja amb experiència a la categoria.

Agramunt/Guissona (13è) - Montcada C (9è), diumenge 12 h

Els lleidatans  han de fer valer el factor pista per aconseguir el primer triomf.

Gavà C (14è) - Castellbisbal (6è), diumenge 19 h

No ho tindrà fàcil l’equip gavanenc per sumar els primers  punts davant un equip que acaba de guanyar davant el Sant Andreu.

Cerdanyola B (12è) - Les Franqueses B (4t), diumenge 12:30 h

Els franquesins han iniciat bé la seva etapa amb aquest equip B, però a Guiera no ho tindran fàcil.

Sant Andreu Barca Papiol B (11è)- OAR Gràcia C (10è), diumenge 10:30 h

Els dos equips tenen un punt i volen el primer triomf.

Entrevistes