updated 6:35 AM CEST, Apr 1, 2017

Cap de setmana de Sectors de Campionats d'Espanya Cadet masculí i femení

Campionat d'Espanya Cadet masculí i femení

Aquest divendres comencen les fases de sector dels Campionats d'Espanya cadets que es disputen els dies 11, 12 i 13 de maig.

Campionat d'Espanya Cadet masculí

Primera fase de sector que es disputa de l'11 al 13 de maig.

El FC Barcelona la jugarà a la Ciutat Joan Gamper:
FC Barcelona- Mata de Jonc (Balears), divendres 11 a les 17:45 h
FC Barcelona- Algemesí, dissabte 12 a les 12 h
FC Barcelona- Corazonistas, diumenge 13 a les 12 h
CONSULTA ELS RESULTATS I LES CLASSIFICACIONS DEL GRUP

El Granollers juga a Alacant:
Agustinos- Granollers, divendres 11 a les 17:30
Leganés- Granollers, dissabte 12 a les 12:30 h
Granollers- Angel Ximénez de Puente Genil, diumenge 13 a les 12:30 h
CONSULTA ELS RESULTATS I LES CLASSIFICACIONS DEL GRUP

La Fundació FC Barcelona juga a Irun:
Fundació FC Barcelona- Bidasoa, divendres 19:30 h
Fundació FC Barcelona- Loyola San Antonio, dissabte a les 17:30 h
Fundació FC Barcelona- Calasancio, diumenge 10 h
CONSULTA ELS RESULTATS I LES CLASSIFICACIONS DEL GRUP

BM La Roca juga a Getafe:
BM La Roca- Paideuteiron Càceres, divendres 11 a les 17 h
BM La Roca- Carabanchel, dissabte 12 a les 17 hores

En aquest subgrup de La Roca el diumenge es juguen semifinals amb els equips de l'altre sugbrup.
CONSULTA ELS RESULTATS I LES CLASSIFICACIONS DEL GRUP

Campionat d'Espanya Cadet femení

També es disputa la fase de sector aquest cpa de setmana.

L'OAR Gràcia jugarà a la seva pista de Sabadell:
OAR Gràcia- Somar (Canàries), divendres 11 a les 20 h
OAR Gràcia- La Jota (Aragó), dissabte 12 a les 12:30 h
OAR Gràcia- Castellón, diumenge 13 a les 12:30 h
CONSULTA ELS RESULTATS I LES CLASSIFICACIONS DEL GRUP

BM Granollers jugarà a Zarautz:
BM Granollers- Zarautz, divendres 11 a les 19:30 h
BM Granollers- Pereda Sotileza, dissabte 12 a les 10:30
BM Granollers- Àgreda, diumenge 13 a les 10:30 h
CONSULTA ELS RESULTATS I LES CLASSIFICACIONS DEL GRUP

L'Amposta jugarà a València:
Amposta- Puig d'en Valls, divendres 11 a les 17:30 h
Amposta- Unicaja B Almeria, dissabte 12 a les 10:15 h
Amposta- València, diumenge 13 a les 12 hores
CONSULTA ELS RESULTATS I LES CLASSIFICACIONS DEL GRUP

 

Entrevistes